Sanal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Forum

S-F

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Hoşgeldiniz
Sanal Forum Hoşgeldin; Misafir
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Tarihinden Beri Bizimlesin
Son Ziyaretiniz:
Son Üyemiz : https://sanal-2.yetkinforum.com/u4798
Sanal Forum
6032 Gündür yayındayız
3635 Konumuz var
7612 Mesaj gönderildi
Senden İyi Olmasın 4797 Kullanıcımız Var
En son konular
» Safiye Soyman - Bir Şarkımız Vardı Hatırlar mısın Yeni / logosuz + caps..
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime11.05.12 10:14 tarafından sametefesen

» Ebru Gündeş - Ağlamayacağım (2010)
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime03.02.11 11:35 tarafından Admin

» Ebru Gündeş Beyaz 2011
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime03.02.11 11:33 tarafından Admin

» Harun Kolçak - En Büyük Aşk 1993
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime16.12.10 22:18 tarafından Admin

» Tayfun Duygulu - Kendine Gel 1993
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime16.12.10 22:15 tarafından Admin

» Eyvah Eyvah - 2010
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime22.09.10 10:25 tarafından Admin

» Fifa Dünya kupası 2010
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime05.07.10 21:46 tarafından Admin

» Kurtlar Vadisi Pusu – Bölüm 87 (15.04.2010) [720*544 1 GB]
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime16.04.10 20:30 tarafından Admin

» Cengiz Kurtoğlu - Ummadığım Anda 2010
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime02.04.10 13:12 tarafından Admin

» Kurtlar Vadisi Pusu 84.Bölüm (25.03.2010) 4 Alternatif + 2 Tek Link
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime26.03.10 12:52 tarafından Admin

» Sakarya Firat 14.Bölüm (24.03.2010)
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime25.03.10 14:20 tarafından Admin

» Yaprak Dökümü 147.Bölüm (24.03.2010) Rapidshare + Alternatifler + Tek link
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime25.03.10 14:13 tarafından Admin

» Papatyam 52.Bölüm (23.03.2010) RS + HF + Tek Link
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime25.03.10 14:00 tarafından Admin

» Delikli
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime25.03.10 9:35 tarafından Admin

» Ferhat Göçer Bizim Şarkımız Ve Gidemem 2 Klibi Capsli
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime05.03.10 21:12 tarafından gemini

» Japon isi - Kemal sunal
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime22.02.10 11:31 tarafından Admin

» Kurtlar Vadisi Pusu 78.Bölüm (28.01.2010)
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime01.02.10 8:42 tarafından Admin

» Fatih Erkoç - Sensiz Olamam Nostalji | Video Klip + Caps
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime31.01.10 21:29 tarafından Admin

» Rober Hatemo - Mahrum (Single)(2009)
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime13.01.10 11:39 tarafından Admin

» Kıraç - Uyan Sunam Uyan 2009
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime24.12.09 17:18 tarafından Admin

» Zerrin Ozer - Ama Bagzen
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime19.12.09 20:57 tarafından berkay

» Sertab Erener - 2010
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime18.12.09 8:37 tarafından Admin

» Suat Suna - Aşkın Adı 2009
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime16.12.09 21:09 tarafından Admin

» Doğuş - Görünmeyen Melek 2010
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime16.12.09 21:06 tarafından Admin

» Yusuf Güney - 2010
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime16.12.09 21:04 tarafından Admin

» Gripin - 2010
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime16.12.09 21:03 tarafından Admin

» Iste Türk Sanat müzigi, Iste Sibel Can Vol. 2 (2010)
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime16.12.09 21:01 tarafından Admin

» Mirkelam - Mutlu Olmak İstiyorum
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime11.12.09 17:38 tarafından Admin

» Burak Kut-İlaç 2009
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime08.12.09 18:07 tarafından Admin

» Sagopa Kajmer - Ateşten Gömlek 2009
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime21.11.09 15:00 tarafından Admin

» Ercan Saatçi - Ebabil Nostalji
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime25.09.09 6:17 tarafından Admin

» Reyhan Karaca - Sevmeyi Bilmeyen Adam 2009
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime25.09.09 6:15 tarafından Admin

» 2009 Son Yerli Klipler Yüksek Kalite, Hit Şarkılar
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime25.09.09 6:12 tarafından Admin

» Sms Ringtones
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime08.08.09 12:56 tarafından Admin

» Office 2007 Full Turkce indir
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime03.08.09 8:43 tarafından gnlask

» Gülay -- Babuda + Caps + No Rapid
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime26.07.09 16:28 tarafından berkay

» Volkan Konak--Mimoza (2009)
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime02.07.09 16:42 tarafından yanliz

» Kurtoglu 1 - Osmanli Bedel Ister VHSrip
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime29.06.09 19:38 tarafından hugoas

» Barış Akarsu Anısına - 2009
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime21.06.09 18:38 tarafından Admin

» Bendeniz & Harun Kolçak - Elimde Değil (No Rapid)
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime20.06.09 9:05 tarafından Admin

» Yakup Ekin - Melek | 2009 Video Klip + Caps
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime20.06.09 9:02 tarafından Admin

» Zeynep Başkan & Volkan Konak - Ömer Maçkaya | 2009 Video Klip + Caps
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime20.06.09 8:59 tarafından Admin

» Burak kut - Küçük Prens
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime15.06.09 18:02 tarafından Admin

» Yeni Türkü - Bana Bir Masal Anlat Baba 94| 50 MB HQ 720x544 | Caps | Nostalji
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime03.06.09 6:29 tarafından Admin

» Kaspersky Antivirus 2009 Turkce Full indir Süperrrr !!!
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime02.06.09 21:06 tarafından cem55

» BKM Mutfak 30.Bölüm (31.05.2009) Rapidshare + Sharebase
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime01.06.09 9:03 tarafından Admin

» Ankarali Yasemin - Cildiralim // Caps
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime31.05.09 17:10 tarafından Admin

» Manga - Dünyanın Sonuna Doğmuşum | 60 MB 720x544 | Caps
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime30.05.09 22:47 tarafından Admin

» Mustafa Sandal - Beni Aglatma // Caps
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime29.05.09 8:14 tarafından Admin

» Sıla - İnşallah 2009 Video Klip Kaliteli Çekim,Reklamsız + Caps
Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime29.05.09 8:13 tarafından Admin

Istatistikler
Toplam 4797 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: badmad9

Kullanıcılarımız toplam 7612 mesaj attılar bunda 3635 konu

Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 50 kişi 17.08.23 19:57 tarihinde online oldu.

Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus...

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Üye Olma Nedenin Ne ? : muzik
En Sevdiğin Sanatçı ? : Harun Kolcak

Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Empty
MesajKonu: Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus...   Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus... Icon_minitime02.02.08 12:21

Uzun yıllar önce idi… gençlik dönemimin başlangıcı idi şimdi bile her gün aklıma gelir bir çoğunuz belki de dünya ya gelmemiştiniz..

İlk tesadüfen karşılaştık bana bakan gözlerini ilk gördüğüm an içimden ılık ılık bir şeyler aktı.sonraki konuşmamalarımızda bunu birbirimize itiraf ettiğimizde çok gülmüştük…
Kısa bir dönemde öylesine bağlandık ki birbirimize hayat ikimizin etrafında dönüyordu sanki.Saatlerimizi hep birbirimize kuruyorduk o varsa ben vardım ben varsam o vardı .benden üç yaş büyüktü ben yeni liseye başlamıştım o yeni mezun olmuştu.amatör futbol oynuyordu .Sen benim şansım derdi bana benim ile tanıştıktan sonra çünkü profesyonelliğe ilk adım atacaktı transfer teklifi almıştı çünkü birinci liğ takımlarından birinden
Ama dedi kabul etmiyeceğim etmeme sebebini ise aynı şehirde olamayacaktık seni görmeden uyanacağım bir sabahı düşünmek bile istemiyorum dedi. Kabul etmeyeceğini ailesine ve antrenörüne söylediğinde tepki aldı doğal olarak iş bana düşmüştü çünkü hayır demesindeki sebep bensem evet demesini de ben sağlayacaktım.. Kabul etmesi gerektiğini söyledim ilkönce itiraz etmedi şaşırdım itiraz edeceğini beklerken böyle bir tamam demesi
- Dur dinle dedi bana - kabul edeceğim fakat bu sana bağlı dedi..
Dinliyordum birazda şaşkın…
Ayağa kalktı benimde kalkmamı istedi ellerimi tutarak dizlerinin üzerine çöktü gözlerimin içine bakarken benimle evlenirmisin hayatımın anlamı dedi…
Şaşırmıştım böyle bir şey beklemiyordum ve de evlilik aklımın ucundan geçmemişti. Sadece o an kalbimin sesini dinledim kabul ettim olduğumuz ortam bulunduğumuz şehrin o zamanlar en popüler cafe sidi. İçerisi kalabalık herkes bir anda alkışlamaya başladı .çok mutluydum bulutlar üzerinde uçuyordum…
Şaşkınlığım geçtikten sonra ama dedim benim okul ne olacak çünkü başarılı bir öğrenciydim ve hedeflerim vardı bunları söyleyince bana evet dedin ya on yıl seni beklemem gerekirse beklerim dedi…
Bu konuda da anlaştık şimdi kararımızı ailelerimize açıklamak kaldı…
O gün akşam eve gittiğimde babam ve annem ile konuşacaktım o da transfer teklifi ni kabul ettiğini söyleyecekti..
Ertesi gün ise okulun son günü idi. Akşam yemeğinde aileme durumu anlattım her şeyi babam sessizce dinledi…
Tekrar sordu bana okul ne olacak …
Lise bitecek dedim sonra evleneceğim.babam ünv diyince..
Babacığım üniversite de evli olmak okumaya engel olmaz dedim..
Babam tekrar bana baktı çok mu seviyorsun dedi…
Cengiz’in söylediği aklıma geldi babacığım -benim hayatımın anlamı dedim…
Babam sarıldı bana benim kızım büyümüş hayatının anlamını bulmuş bana bir şey demek düşmez dedi.söyle gelsinler dedi..
Annem ile konuştular bir hafta sonra Cuma günü uygunuz o gün gelsinler dediler…
Sabah olmadı o gece uyumadan kalktım acele ile evden çıktım çünkü saat 9’da buluşacaktık…
Buluştuğumuzda tamam dedim babam haftaya Cuma gelsinler dedi..çok mutlu idik sonra okula gittim arkadaşlarla vedalaştık karnemi aldım.. birkaç saat sonra ayrıldık..ben eve gittim oda antramana gitti.

Ertesi gün hafta sonu olması sebebi ile akşamdan yazlığa gittik . babam çarşambaya kadar siz yazlıkta kalın Çarşamba akşamı ben gelirim dedi itiraz edemedim ama Cengiz’e de haber veremedim.

O dönemler telefon ağı da bu kadar yaygın olmadığı için haber vermek mümkün olmadı benden iki gün haber alamayınca Cengiz merakta kalmış tabiki Pazartesi günü sabah beni görmeye gideceğini söylerek ayrılmış arkadaşlarının yanından…

Bizim ev şehir merkezine uzak tı biraz yoluda şuan otoban ama o zamanlar tali yol gibiydi. Anayola ters çıkan bir kamyonu sollamaya çalışırken takla atmış ve kaza yerinde aramızdan ayrılmış.

Şuanda bunları yazmak bile ilk duyduduğum andaki hislerim nasıl sa şimdide öyle …

Benim haberim ancak Perşembe günü yazlıktan döndükten sonra oldu.Beni çok aramışlar arkadaşlar ama bulamamışlardı…

Öğrendiğimde dünyanın sonu zannettim..Gerçekten de öyle oldu biryerde şuan 37 yaşındayım hala onu unutamadım hayatımın anlamını kaybedeli tam 21 sene oldu ama içimde ölmedi.
Bu geçen zaman zarfında evlenmedim evlenmeyi de düşünmedim..Liseyi de yarıda bıraktım önce iki sene boyunca odamdan dışarı çıkmadım daha sonra tekrar başvuru yaptım liseye 3 sene aradan sonra gittim bitirdim.ama üniversite şansımı kaybettim….

Diyeceğim o ki hani derler ya aşk yoktur diye aslında varmı yok mu onu bende bilmiyorum.
Bildiğim sadece eğer bir insan gerçekten severse unutması zor oluyor…belki abartı gelir sizlere halen her c.tesi günü mezarını ziyarete giderim ve beni tanıyan herkese aileme vasiyet ettim ben ne zaman ölürsem öleyim Cengiz’in yanına gömün diye….

Sevin arkadaşlar sevdiğinizin elinden öyle bir tutun ki o sizi siz onu hayata bağlayın…

Sevgi paylaştıkça büyür çünkü…

Hepiniz sevgi ile kalın…. Alintidir....
http://sanal.yours.tv

Ilk Ask.... Buyrun Cok Huzunlu yaaa. cok yazik olmus...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SeriousSam 2 Full+Crak Download Buyrun !